dom starców

Miracle - Dom Opieki dla Seniora Sulejówek, Otwock, Józefów Mazowieckie

Serdecznie Witamy

dom starców

Do końca 2018 roku promocja cenowa na pobyt stały 

 

 

 

Dom Opieki Willa Miracle

To miejsce nie tylko dla seniora, również dla ludzi młodych, to miejsce stworzone z potrzeby serca dla ludzi potrzebujących opieki osób drugich i godnego funkcjonowania.

 

Miracle to dom opieki w Sulejówku, który oferuje kompleksową i profesjonalną obsługę, nie tylko dla osób starszych. Zapewniamy pomoc całodobową oraz doraźną zawsze na najwyższym poziomie!

 

W Miracle opieka seniora odbywa się zawsze pod okiem wykwalifikowanych lekarzy i pielęgniarek przez 24h na dobę. Specjalizujemy się w szczególności w opiece kwalifikowanej dla osób potrzebujących opieki osób drugich, a także prowadzimy specjalistyczne profesjonalne zajęcia rehabilitacyjne,fizykoterapia i terapię zajęciową. (Zapraszamy do zakładki oferta)

 

Nasz dom opieki to nie zwykły dom seniora.

 

Staraliśmy się stworzyć miejsce przyjazne, ciepłe, komfortowe. Każdy z naszych pensjonariuszy otrzymuje pełnowymiarowy pokój z gustownym wyposażeniem i własną łazienką, dostępem do internetu oraz TV. Dom, który zajmujemy, został zaprojektowany tak, aby nie tworzyć barier architektonicznych. Na pensjonariuszy czeka duży 7 hektarowy cały ogrodzony park ze zwierzętami,  boisko, ogródek warzywny, ponadto opieka duszpasterska, usługi fryzjerskie i kosmetyczne. Dbamy także o posiłki – to 5 dań dziennie, także z dożywianiem oraz indywidualnie przygotowywanymi dietami. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na stronie.

 

Miracle – dom opieki w Warszawie – Sulejówku – zapraszamy!

 

tel. 889  889  222

tel. +48 889 889 282

 

Klub Aktywnego Seniora

miracle

Zapraszamy wszystkich chętnych spędzać aktywnie czas w miłym towarzystwie. Przyjmujemy  na zajęcia z rehabilitacji ruchowej, treningu mózgu oraz Nordic Walking......

Rehabilitacja

dom opieki

 Rehabilitacja w naszej placówce jest DARMOWA. Indywidualnie dobierana do każdego pensjonariusza . Dysponujemy najnowszym sprzętem EKG oraz USG

Zapraszamy również do:

Centrum Rehabilitacji Miłosna

CORPOMED

Warszawa-Wesoła

ul. Jana Pawła II   218

 

Media o Nas